Takto to začalo

Myšlienka vzniku našej spoločnosti siaha do roku 2016, kedy sa vízia vlastného bývania premenila na skutočnosť. Zažiť to, ako sa z predstáv a nákresov stáva domov bol výnimočný zážitok, ktorý sme po našej skúsenosti chceli následne ponúknuť aj naším priateľom, rodine a známym.

Prelomovým sa stal rok 2019, kedy s ohľadom na množstvo pozitívnej spätnej väzby a narastajúceho záujmu o naše návrhy sa z hobby začalo stávať niečo viac. Z hobby sa stala práca na plný úväzok, avšak stále s rovnakou radosťou a zanietením, čo dalo za vznik súčasnej podobe DIZAJNATELIERu. 

A takto pokračuje

Začali sme rozširovať náš tím o skúsených ľudí z oblasti dizajnu a architektúry, investovali sme do profesionálnych architektonických programov, vďaka čomu môžeme ponúkať našim klientom odborné služby ako aj fotorealistické vizualizácie našich návrhov. Vizualizovaný priestor naviac dokážeme aj plnohodnotne zrealizovať vďaka spolupráci s našimi partnerskými stolárskymi a stavebnými spoločnosťami.

V priebehu rokov sme mali šťastie vidieť množstvo našich dokončených projektov, kde sa naše vízie zhmotnili do krásneho bývania. Našim cieľom je, aby budovanie nového bývania bol pre zákazníka vzrušujúcim zážitkom so šťastným koncom, tak, ako bol pre nás. Nakoľko len práca s radosťou a vášňou môže viesť k jedinečnému návrhu a spokojnému zákazníkovi.

info@dizajnatelier.sk

+421 915 422 665

vozART, s.r.o.

Bajkalská 29A

821 01 Bratislava